Royal Teknik

Teknik

Royal Hijyen ve sağlık ürünleri olarak kendi üretim tesisimizin yanında tüm dünyadaki farklı üreticilere, makine, ham madde, servis ve danışmanlık hizmetleri vererek daha verimli bir üretim yapılmasını sağlıyoruz.

Makineler

Makineler

Şimdiye kadar birçok farklı ülkede bebek bezi, yetişkin hasta bezi, tuvalet kağıdı,pecete ve ıslak mendil makineleri kurduk. Hem müşterinin ihtiyacı ve isteği doğrultusunda sıfır hem de farklı kondisyon ve bütçelere uygun 2. El makineleri tedarik etmekteyiz.

Makineler

Bebek Bezi Makineleri

Tek kullanımlık Bebek bezi icat edildiği günden bu yana birçok kez evrim geçirmiştir. Bebek bezi makineleri de bu değişime ayak uydurmuş ve farklı yas, aktivite ve ihtiyaçlar için farklı makineler kullanılmaya başlanmıştır. Tam otomatik bebek bezi makinesi, yarı otomatik bebek bezi makinesi, klasik bebek bezi makinesi, elastik bebek bezi makinesi, külot bebek bezi gibi farklı teknolojileri barındıran makineler için iletişime geçebilir, detayları öğrenebilirsiniz.

Makineler

Royal Hijyen Yetişkin Hasta Bezi Makineleri

Tek kullanımlık hasta bezi icat edildiği günden bu yana birçok kez evrim geçirmiştir. hasta bezi makineleri de bu değişime ayak uydurmuş ve farklı yas, aktivite ve ihtiyaçlar için farklı makineler kullanılmaya başlanmıştır. Tam otomatik hasta bezi makinesi, yarı otomatik hasta bezi makinesi, hasta bebek bezi makinesi, külot hasta bezi gibi farklı teknolojileri barındıran makineler için iletişime geçebilir, detayları oğrenebilirsiniz.

Ham Maddeler

Ham Maddeler

Royal Hijyen ve sağlık ürünleri olarak bütün bebek bezi ham maddelerini en iyi termin, fiyat ve kalite ile sağlıyoruz.

Ham Maddeler

Super Emici Polimer (SAP)

En önemli bebek bezi bileşenlerinden biri olan süper emici polimer 30 yılı aşkın üretim tecrübemiz ile geliştirdiğimiz 1. Sınıf Royal SAP ile 11 ülkede 15 ten fazla üreticiye hizmet veriyoruz.

Ham Maddeler

Seluloz

Dünyanın en büyük firmaları ile işbirliği yaptığımız, hijyenik bezlerde kullanılmaya uygun selülözleri düzenli olarak temin ediyoruz

Ham Maddeler

Nonwoven

Son teknoloji üretim tesislerinde üretilen ss,sss,sms özelliklerindeki nonwoven urun gruplarını, bebek bezi, hasta bezi, maske ve hijyenik ped ürünlerinde istenilen ölçü, gsm, renk ve özelliklerde sağlıyoruz.

Ham Maddeler

Sıcak Tutkal ve Yapıstırıcılar

Bebek bezleri, yetişkin hasta bezleri ve hijyenik pedlerdeki tüm katmanlar hijyenik ürünler için özel olarak üretilen tutkallar vasıtasıyla bir arada tutunur. Royal Hjyen olarak yapı tutkalları, elastik tutkalları, silikonlu tutkallar ve ıslaklık göstergesi tutkallarını temin ediyoruz.

Ham Maddeler

Ön Bant, Yan Bant,

Her türlü bebek bezi ve yetişkin hasta bezinde kullanılan bezleri defalarca açma ve kapatmaya dayanıklı I bond, Y bond yan bantlar ve baskılı baskısız ön bantlar temin ediyoruz.

Ham Maddeler

Likra

Bebek bezleri ve yetişkin hasta bezlerinin anatomik olarak vücuda uyması için farklı ölçülerde likra kullanılır. Müşterilerin isteğine göre farklı ölçülerde bel bandı elastiği ve bacak bariyer elastiği için likra temin ediyoruz.

Ham Maddeler

Tasarim ve Ambalaj

Tasarım ve ambalaj, her zaman içerikten önce dikkat çeker. Çünkü ürünün rafta tüketici ile göz göze geldiği ilk an tasarımı ve ambalajı gördüğü andır. Müşterilerimizin istediği dil, alfabe, ve fotoğraflar eşliğinde özgün tasarımlar yapıyoruz daha sonra istenilen ölçülerde iç ve dıs poşetleri maketlendirip üretiyoruz.

Ham Maddeler

Teknik Destek ve Servis

Profesyonel ekibimiz ile beraber makine bakimi, revizesi, yedek parça temini ve makineleriniz için arge çalışmaları yaparak uygun maliyetler ile yenilikçi çözümler üretiyoruz.