Biz Kimiz

Royal Hijyen Hakkında

Temelleri 1988 yılında atılan Royal Hijyen ve Sağlık Ürünleri A.Ş. olarak hijyen, sağlık ve temizlik ürünleri sektöründe faaliyet göstermekteyiz. Şimdiye kadar patentli markalarımız ile Türkiye’deki fabrikalarımızda üretmiş olduğumuz bebek bezi, yetişkin bezi, hijyenik ped, yatak koruyucu örtü ve ıslak mendil gibi hijyen ve temizlik ürünlerini 70’den fazla ülkeye ihraç ediyoruz.

İleri teknolojilerle ürettiğimiz ürünlerimiz ile Avrupa’dan Asya’ya, Amerika’dan Afrika’ya birçok ülkede yüz binlerce eve misafir olduk, milyonlarca insanın hayatına dokunduk ve dokunmaya devam ediyoruz. Kendi ürünlerimizin dışında özel markalı (fason) üretim yaparak çeşitli ülkelerde farklı ihtiyaçlara cevap veriyoruz.

Royal Hijyen

Covid-19 Pandemisi ve Değişen Dünya

Covid-19 pandemisi, artan nakliye fiyatları tüketici alışkanlıklarının değişmesi, özellikle hijyen ve temizlik sektöründeki hammadde krizi ile sektörümüze olan ilgi ve yatırımlar artmıştır. Gelen talepler doğrultusunda kendi üretimimizin dışında başka ülke ve coğrafyalara, profesyonel ekibimizle beraber bebek bezi makinesi, hasta bezi makinesi, hijyenik ped makinesi, tuvalet kağıdı makinesi gibi hijyen makinelerinin teminine, kurulumuna, revizesine ve servisine başladık.

Royal Hijyen

Herkesin Kazandığı İş Ortaklıkları

Şimdiye kadar Türkiye, Kazakistan ve Özbekisatan’a bebek bezi, Tacikistan ve Liberya’ya tuvalet kağıdı, Angola’ya ise ıslak mendil ve deterjan dolum makinelerini başarıyla kurduk. Kurduğumuz bu tesislere hem mühendislik hem hammadde desteği vererek çalıştırmaya devam ediyoruz. Verdiğimiz destek ile yeni üretime başlayacak olan yatırımcılar 30 yılı aşkın sektör tecrübemizden faydalanmakta ve kısa sürede çok büyük avantajlar elde ederek rakiplerinden bir adım öne geçmektedir.

Hijyen makinelerinin dışında bu ürünlerin üretiminde kullanılması gereken Fluff Pulp (Selüloz), Süper Absorbent Polymer – SAP (Süper Emici Polimer), Top Sheet Nonwoven, Core Cover Nonwoven, Tissue Nonwoven, Acquisition/Distrubution Layer – ADL, Hot Melt Adhesive (Sıcak Tutkal) Spandex Yarn (Likra), Frontal Tape (On Bant), Side Tape (Yan Bant), Elastik Kulak (Elastic Ear) ve Packages (İç-Dış Ambalaj) gibi hammaddeleri farklı ülkelerdeki farklı üreticilerimize tedarik ediyoruz.

Royal Hijyen olarak tüm faaliyetlerimizi insana, topluma, çevreye saygı ve fayda çerçevesinde yürütüyoruz, gerek kurduğumuz fabrikalarla, gerek ürettiğimiz ürünlerle, gerek iş ortaklarımız ile bu bağlamda çalışıyor, 30 yılı aşkın tecrübemiz ile günden güne büyüyen, değişen ve gelişen sektörümüze katkıda bulunmaktan gurur duyuyoruz.