Ürün

Bebek Bezleri

BABY STILL bebek bezleri bebeğinizin belini nazikçe saran elastik kanatlara, sıvıyı eşit olarak dağıtan yumuşacık üst yüzeye, nefes alan tekstil dış yüzeye ve 12 saate kadar kuruluk sağlayan yüksek emme kapasitesine sahiptir. BABY STILL bebek bezleri gün içerisinde özgürce hareket, gece boyu ise maksimum kuruluk sağlar.

Bebek bezlerimizde kullandığımız bütün ham maddeler dermatolojik olarak test edilmiş olmakla beraber son teknoloji üretim tesisimizde insan eli değmeden üretilmektedir. Bebek bezlerimiz ile bebeklerin hassas cildi hiçbir zararlı maddeye maruz kalmadan özenle korunur. Mikro emici tanecikleriyle sıvıyı hapseder. Bebeğinizin cildinde uzun süre kuruluk sağlar. BABY STILL ile birlikte bebekler mutlu ebeveynler huzurlu!

Ürünlere Gözat
Ürün

Yetişkin Hasta Bezleri

STILL MEDICAL yetişkin hasta bezleri çift yan bandı sayesinde nazikçe beli sarar ve hareket halinde sızıntıyı engeller. Sıvıyı eşit olarak dağıtan yumuşacık üst yüzeye, nefes alan tekstil dış yüzeye ve 12 saate kadar kuruluk sağlayan yüksek emme kapasitesine sahiptir. Bunun yanında sıvı göstergesiyle rahatça kontrol edilebilir.

Yüksek emiciliği ile idrar kaçırma – inkontinans sorunu yaşayan yetişkinleri güvende hissettirir. STILL MEDICAL yetişkin hasta bezleri gün içerisinde özgürce hareket, gece boyu ise maksimum kuruluk sağlar. Yetişkin hasta bezlerimizde kullandığımız bütün ham maddeler dermatolojik olarak test edilmiş olmakla beraber son teknoloji üretim tesisimizde insan eli değmeden üretilmektedir. STILL MEDICAL ile rahatlığı ve konforu yaşayın! 

Ürünlere Gözat
Ürün

Hijyenik Pedler

Ultra Ped, günlük ped ve kalın ped ürün grubuyla kadınların yanındayız. Farklı regl dönemlerinde farklı çözümlerle yaklaştığımız hijyenik pedlerimiz, gece ve gündüz kullanımına uygun, kokuyu ve sıvıyı hapseden yapısıyla regl döngüsü boyunca korkusuzca hayatın tadını çıkarmayı sağlar. Hızlı emici merkezi ve koruma kanalları ile sızıntılara karşı koruma sağlar.

Pamuksu üst yüzeyi ve ipeksi kanatları ile cildinizin hak ettiği rahatlığı sağlar. Ultra pedler, ergonomik yapısıyla cildinize ve iç çamaşırınıza mükemmel uyum sağlar. Ayrıca yeni ve geliştirilmiş korumasıyla sızıntıları engeller ve güçlü kanalları sayesinde içine hapseder. 

Ürünlere Gözat
Ürün

Islak Mendil

BABY STILL ıslak mendilleri yumuşak kumaşı ve içerisinde nemlendirici bulunan özel solüsyonu sayesinde hem hassas ciltler için hem de genel kullanım için uygundur. Dermatolojik olarak test edilmiş olan BABY STILL ıslak mendilleri su ve sabuna ulaşamadığınız her an hem kendiniz hem de çocuklarınızın sağlığını korumak için üretilmiştir. Farklı ölçü, adet ve kokulardaki BABY STILL ıslak mendillerini güvenle kullanabilirsiniz.

STILL MEDICAL antibakteriyel ıslak mendilleri yumuşak kumaşı ve içerisinde nemlendirici bulunan özel solüsyonu sayesinde hem hassas ciltler için hem de genel kullanım için uygundur. STILL MEDICAL ıslak mendilleri bakteri ve virüslere karşı etkin koruma sağlar %99,9’a kadar dezenfekte eder. STILL MEDICAL antibakteriyel ıslak mendilleri güvenle kullanabilirsiniz.

Ürünlere Gözat
Ürün

Yatak Koruyucu Örtüler

BABY STILL yatak koruyucuları geniş ölçüsü sıvı geçirmez alt yüzey ve pamuksu yüzey sayesinde en zor zamanlarınızda yanınızda olur. Bebekleriniz için cilde dost yumuşak bir yüzeye sahiptir. Yüksek emiciliği sayesinde yatak ve benzeri yüzeylerin kuru kalmasını sağlar ve süper emici lifler sayesinde sıvıyı hapseder. Tüm ortamlarda bez değiştirme rutininize ortak olarak hem bebeğinize hem çevrenize hijyen sağlar.

STILL MEDICAL yatak koruyucuları geniş ölçüsü, sıvı geçirmez alt yüzey ve pamuksu üst yüzey sayesinde en zor zamanlarınızda yanınızda olur. Dayanıklı dış yüzey ile konforlu ve daha güvenli kullanım sağlar. Tüm ortamlarda bez değiştirme rutininize ortak olarak hem bebeğinize hem çevrenize hijyen sağlar.

Ürünlere Gözat
Ürün

Kurutma Makinesi Mendilleri

PRELİNE kurutma makinesi mendilleri; kurutma makinesinde kurutulabilir tüm tekstiller için uygundur. İçerisindeki özel losyonu sayesinde çamaşırlardaki kırışıklık ile elektrostatik yükleme azalırken ütüyü kolaylaştırır, daha yumuşak ve ferah kokulu çamaşırlar, vestiyerler için uygundur. Kurutma makinesi mendilleri hem hastane, otel, sosyal tesis gibi çamaşır yıkama ve ütüleme yoğunluğunun olduğu yerlerde hem de bireysel kullanıcılar için evlerde kullanılmaya uygundur.

PRELİNE Kurutma Makinası Mendilinin kullanımı şu şekildedir: Bir yaprak mendili çamaşırlarla birlikte kurutma makinesine atınız. Daha yoğun sonuç için 2 mendil de kullanılabilir. PRELİNE Kurutma Makinası Mendili dayanıklı malzemeden üretilmiştir Günlük kullanıma uygundur. Cildinize zarar verecek herhangi bir içeriğe sahip değildir. 

Ürünlere Gözat